Ostuinfo

Kuidas meilt osta?

  1. Vali välja sobivad tooted ning lisa need ostukorvi.
  2. Kontrolli üle oma tellimus, sisesta oma andmed ja vali sobiv kättetoimetamisviis.
  3. Postikulu sõltub tellitud kauba kaalust, erinevad transpordiviisid ning nende tasud kuvab programm pärast Teiepoolset toodete lisamist ostukorvi.  Valides transpordiks Omniva Pakiautomaat, lisa märkustesse ka pakiautomaadi asukoht. Juhime tähelepanu, et Omniva pakiautomaadid asuvad õues ja OÜ Noovanet ei vastuta tempertuurist tingitud kauba purunemisel.
  4. Kaubad saab kätte ainult postiga, müügiesindust meil ei ole
  5. Kinnita tellimus
  6. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie poolt sisestatud meiliaadressile arve, mille maksetähtajaks on 2 päeva. 
  7. Kaubad komplekteeritakse ja saadetakse kliendile pärast makse laekumist OÜ Noovanet arveldusarvele, Swedbank EE132200221041847072 ja 3- 5 tööpäeva jooksul.
  8. Tellimisega kaubad jõuavad meie lattu u. 10-14 päevaga                                                                                           
  9. NB! Kõik samal tellimusel olevad kaubad, ka need mis laos kohapeal on, postitatakse siis kui pikema tarneajaga tooted on kohale jõudnud.
  10. Kui soovid laos olevaid tooteid enne, kui pikema tarneajaga kaup Eestisse jõuab, siis soovitame vormistada 2 eraldi tellimust ja tellitavad kaubad postitatakse siis eraldi.

Küsimuste ja probleemide korral võtke palun ühendust info@tordikaunistused.ee

Üldtingimused

1.1. Tingimused kehtivad e-poe  www.tordikaunistused.ee, millelle esindajaks on OÜ Noovanet ja klientide (edaspidi Klient) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Üldtingimused ei või olla vastuolus Eesti Vabariigi seadustega.

1.3. OÜ Noovanet jätab endale õiguse muuta veebipoes müüdavate toodete hindu ja tooteinfot. Ostja poolt juba kinnitatud tellimuses hindu ei muudeta.

1.4. OÜ Noovanet ja Klient kauplevad www.tordikaunistused.ee lehel käesolevate tingimuste alusel ning e-poest tellimust vormistades ja tellimuse eest tasudes kinnitab Klient, et on tutvunud tingimustega ja nendega nõustunud.

1.5. www.tordikaunistused.ee veebipoes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes. Hindadele lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt Kliendi valitud viisile.

1.6. Toodete ostukorvi lisamisega ei ole Klient veel kohustatud tooteid ostma ja kuni tellimuse kinnitamiseni on need saadaval ka teistele klientidele.

1.7. Ostukorvis olevate toodete koguseid saab enne kinnitamist muuta ja vajadusel ka eemaldada.

1.8. Tellimuse vormistamiseks kinnitab Klient tellimuse.

1.9. Klient kohustub www.tordikaunistused.ee  tellimuse vormistamisel esitama tõeseid isikuandmeid.

1.10. OÜ Noovanet ei avalikusta kolmandatele isikutele Kliendi andmeid, välja arvatud seadusega ettenähtud korras või juhtudel ja tellimuse täitmiseks vajalikul määral.

1.11. Kui Klient on tellimuse kinnitanud, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile arve kauba ja postikulu eest tasumiseks.

1.12. Müügileping loetakse sõlmituks siis kui Klient on arve tasunud.

1.13 Kaup postitatakse 5 tööpäeva jooksul alates arve tasumisest v.a. tellimisega tooted, sel juhul postitatakse kogu tellimus siis kui tellimisega olevad kaubad on kohal (vt. Kuidas meil osta, punkt 7.)

1.14. Kui Klient soovib tellimust tühistada, saadab ta meili info@tordikaunistused.ee

 

Ostukorv

Kasutaja

Reklaam